KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14367008

nr 1436 7008

Oidentifierad konstnär. Signerad G Haller, kvinna på skogsväg. Olja på duk, 51x31, yttermått inklusive ram: 72x51 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 6 december 2021
kl 19:24:01

6/12 18:55:17 1      500 kr
6/12 19:12:52 2      Vinnande bud